piątek, 22 maja 2015

IV Bieg Integracyjny

Informujemy o zbliżającej się XVI Edycji Tygodnia Osób Niepełnosprawnych pod nazwą „Kocham Kraków z Wzajemnością”, a wraz z nią IV Bieg Integracyjny organizowany przez Stowarzyszenie „Nie Widzę Przeszkód”.
Serdecznie zapraszamy do udziału w IV Biegu Integracyjnym, który odbędzie się w sobotę 30.05.2015 roku na terenie Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Kraków Śródmieście przy pl. Na Groblach. Początek imprezy planowany jest na godzinę 10:00 jednak już od godziny 9:00 czynne będzie biuro zawodów.
W tym roku zaplanowaliśmy rywalizację na dystansach:
1200m. – Bieg zasadniczy mężczyzn
600m. – Bieg zasadniczy kobiet
300m. – Bieg dla sprinterów
300m. – Bieg dla osób niepełnosprawnych, których niepełnosprawność nie pozwala na przebiegnięcie dłuższego dystansu.
Zapraszamy także do udziału w Turnieju Strzelectwa Laserowego organizowanego przez Fundację „Szansa dla Niewidomych”, który będzie równocześnie rozgrywany na płycie boiska.
Do rywalizacji zapraszamy niepełnosprawną młodzież oraz pełnosprawnych rówieśników.
Wszyscy uczestnicy otrzymają pakiety startowe, słodkie upominki, pamiątkowe medale oraz wezmą udział w loterii z nagrodami.
Serdecznie zachęcamy do rywalizacji, sprawdzenia swoich możliwości i świetnej zabawy.
Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 27.05.2015 poprzez poniższy formularz zgłoszeniowy lub telefonicznie pod numerem 503 913 530.

Imię i nazwisko (wymagane)
Rok urodzenia (wymagane)
Stopień niepełnosprawności (wymagane)
Rodzaj niepełnosprawności
Numer telefonu kontaktowego (zalecane)
Twój adres email (wymagane)
Klub/szkoła, którą reprezentujesz
Rodzaj konkurencji w której chcesz wystartować(wymagane)
Czy chcesz, aby organizator zapewnił Ci przewodnika, z którym wystartujesz w swojej konkurencji?
 tak nie
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie NIE WIDZĘ PRZESZKÓD w celach marketingowych i statystycznych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.