czwartek, 7 maja 2015

"PERSPEKTYWA" konkurs dla maturzystów

Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie zaprasza maturzystów do udziału w konkursie fotograficzno-plastycznym „Perspektywa”. Nagrodą główną w rywalizacji są studia w AFiBV. Dodatkowo na laureatów rozgrywek czekają vouchery na warsztaty artystyczne na Mazurach oraz atrakcyjne nagrody pieniężne. Prace konkursowe można zgłaszać do 17 maja 2015 r.
Zadaniem uczestników tej rywalizacji jest przygotowanie dowolną techniką pracy nawiązującej do pojęcia: „perspektywa” (jego znaczenia empirycznego, społecznego, historycznego lub metafizycznego). 
Do rozgrywek przyjmowane będą dzieła fotograficzne, plastyczne, wizualizacje architektoniczne, a także projekty użytkowe (np. projekt wnętrza lub tapety na pulpit laptopa). Wymagania techniczne:
format JPG,
profil sRGB,
maksymalny wymiar dłuższego boku 1600 pix.
wielkość pliku, w którym zapisana jest praca nie może przekroczyć 1,5 MB.
Każdy z autorów może nadesłać drogą elektroniczną od 1 do 3 dzieł, wykorzystując w tym celu specjalną aplikację dostępną na stronie konkursowej - kliknij TUTAJ. Na autorów najciekawszych prac czekają stypendia edukacyjne i warsztaty artystyczne na Mazurach, gdzie pod opieką wykładowców Europejskiego Wydziału Sztuk uczniowie zgłębią tajniki fotografii, rysunku lub malarstwa. Dodatkowo finaliści rozgrywek otrzymają nagrody pieniężne.


Szczegółowe informacje na temat konkursu fotograficzno-plastycznego „Perspektywa”, w tym jego pełen regulamin, można znaleźć na stronie:www.perspektywa.vistula.edu.pl.