piątek, 24 listopada 2017

Targi uczelni brytyjskich w Krakowie i Warszawie!
Od przyszłego roku zasady przyznawania kredytów dla studentów z UE i składania aplikacji na większość uczelni brytyjskich zostaną zmienione.W związku z powyższym to ostatnia okazja, żeby porozmawiać z przedstawicielami uczelni o możliwościach podjęcia studiów.
Gdzie i kiedy?
  • Kraków, piątek 24 listopada 2017, 11.00–17.30, Hotel Andel's,, ul. Pawia 3, 31-154 
  • Warszawa, sobota 25 listopada 2017, 11.00–17.30, EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, 

Przedstawiciele 40 uczelni brytyjskich odpowiedzą na wszystkie pytania związane ze studiowaniem w Wielkiej Brytanii, a na stoisku BAS (Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetów Brytyjskich w Polsce) i Project Access Polska (Stowarzyszenie Studentów Oxford Cambridge w UK) połączysz się przez Skype'a z polskimi studentami uczącymi się teraz w Zjednoczonym Królestwie.

Podczas seminariów i warsztatów dowiesz się, jak napisać dobry list motywacyjny, jak przygotować podanie do UCAS (Universities and Colleges Admissions Service) i jak wystąpić o pożyczkę na studia.

Na stoisku British Council zapoznasz się z naszą ofertą kursów językowych oraz poznasz szczegóły testu IELTS, który obowiązuje przy staraniu się o miejsce na brytyjskich uczelniach.

Udział w targach jest bezpłatny. Lista uniwersytetów, które zaprezentują się podczas targów oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie British Council.