piątek, 20 listopada 2015

Studniówka z Radiową Czwórką

Radiowa Czwórka zaprasza przyszłorocznych maturzystów do wzięcia udziału w specjalnym konkursie studniówkowym „Się baluje Się”. Uczniowie, którzy zamieszczą najbardziej oryginalne i zabawne zdjęcie ze szkolnego życia na Czwórkowym Facebooku lub Instagramie, zapewnią sobie obecność ekipy radiowej podczas nocy studniówkowej. Rywalizacja toczyć będzie się do 15 grudnia br.
Nagrodą w konkursie dla przyszłych maturzystów „Się Baluje Się” jest współorganizacja szkolnego balu studniówkowego przez kanał czwarty Polskiego Radia. Na terenie zwycięskiej szkoły pojawi się fotobudka Czwórki, specjalnie dla uczniów zagra Czwórkowy DJ, a cała impreza będzie transmitowana podczas audycji „PlenAir”, emitowanej na żywo z nagrodzonej placówki. Oprawa muzyczna i doświadczeni prowadzący mają zagwarantować uczestnikom studniówki niepowtarzalny klimat i doskonałą zabawę.
Młodzież zainteresowana udziałem w konkursie proszona jest o wykonanie oryginalnego zdjęcia prezentującego życie szkoły, opatrzenie go hashtagiem #siebalujesie i wrzucenie na Czwórkowy Facebook lub Instagram (za zgodą dyrekcji placówki!) do dnia 15 grudnia 2015 r. do godziny 00:00. W opisie fotografii należy podać nazwę szkoły i miasto.
Ze zgłoszonych zdjęć, jury złożone z dziennikarzy Radiowej Czwórki, wybierze te najbardziej pomysłowe i szalone. Sędziowie zwracać będą uwagę na oryginalność i pomysłowość fotografii oraz wartość artystyczną umieszczonego pod nią tekstu. Szkołom autorów zwycięskich prac Program Czwarty Polskiego Radia pomoże zorganizować bal studniówkowy.

Więcej informacji na temat konkursu „Się Baluje Się”, w tym pełen regulamin rywalizacji, znaleźć można TUTAJ.