czwartek, 11 lutego 2016

MAPOWANIE - bezpłatny warsztat.

Mapowanie - bezpłatne zajęcia dla mieszkańców Gminy Miejskiej Kraków, osób działających w krakowskich organizacjach pozarządowych, grupach nieformalnych lub instytucjach publicznych. Warsztat przeznaczony dla osób chcących poznać metody mapowania, ale również dla tych, którzy używają tych technik, ale chcą usystematyzować wiedzę.W trakcie warsztatu dowiemy się czym naprawdę jest mapowanie, w jaki sposób posługiwać się prostymi technikami mapowania oraz, nierzadko dobrze znanymi narzędziami. Będziemy wspólnie pracować nad ich aplikacją dla konkretnych problemów i przypadków.

Bezpłatny warsztat odbędą się 17 lutego w Centrum Obywatelskim w Krakowie, ul. Reymonta 20, wejście „LE” od strony Parku Jordana, I piętro, sala konferencyjna nr 40.
Poprowadzi go Pan Piotr Bujas z wykształcenia architekt, projektant komunikacji wizualnej. Doświadczenie zdobywał w Holandii, Belgii i Polsce jako architekt, projektant, badacz architektury, kurator, autor projektów artystycznych. Poprzednio związany z licznymi instytucjami jako współpracownik i nauczyciel. Od 2012 roku prowadzi biuro łączące praktykę na styku dyscyplin, w różnych skalach; od architektury, badań projektowych, strategii miejskich, ochrony dziedzictwa po komunikację wizualną i alternatywną.

Osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do 14 lutego: http://bit.ly/rejstracja_mapowanie_inspiratorium 
Z zakwalifikowanymi uczestnikami organizator skontaktuje się 15 lutego.
W przypadku, gdy ilość zgłoszeń przekroczy pulę dostępnych miejsc o przyjęciu na warsztat decydować będzie pomysł na wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce. Ponadto ograniczona zostanie ilość uczestników z jednej organizacji czy grupy.

Szczegółowych informacji udziela Gosia Spasiewicz – Bulas (email:gosia.spasiewicz@cokrakow.pl).