poniedziałek, 23 października 2023

Konkurs - LIDERZY WOLONTARIATU


Celem konkursu jest wyróżnienie organizacji pozarządowych, aktywistów oraz grup nieformalnych, które odważnie i z pasją pracują nad tworzeniem lepszego świata. To wyjątkowa okazja, abyśmy razem podziękowali tym, którzy poświęcają swój czas, energię i serce, aby służyć innym oraz wprowadzać pozytywne zmiany w naszej społeczności.

Udział w konkursie to:
  • Szansa na uznanie i promocję Państwa pracy wolontariackiej,
  • Możliwość podzielenia się Państwa historią i inspiracją z innymi,
  • Promocja dobrych praktyk w zakresie organizacji wolontariatu w Krakowie,
  • Okazja do spotkania innych zaangażowanych wolontariuszy i organizacji
Kto może zostać Liderem Wolontariatu 2023? 
Organizator Wolontariatu
Nagradzamy organizacje i instytucje, które odważnie i z pasją prowadzą projekty wolontariackie oraz inspirują innych do zaangażowania społecznego na rzecz Krakowa i jego mieszkańców. Jeśli Państwa organizacja wnosi pozytywne zmiany w społeczności, warto zgłosić swoją kandydaturę.
Wolontariusz
Wyróżniamy osoby, które oddają swój czas i serce na rzecz innych, angażując się w różnorodne działania wolontariackie. Jeśli jest Pani/Pan wolontariuszem lub znacie Państwo taką osobę, prosimy o zgłoszenie się już dziś lub nominowanie wolontariusza.

Można zgłaszać kandydatów w jednej lub obu kategoriach, aby dać szansę tym, którzy naprawdę to zasługują.

Nagrody i uroczysta gala:
Laureatów uhonorujemy podczas uroczystej gali w listopadzie. To wyjątkowy moment, aby wyrazić naszą wdzięczność i docenić wysiłek wszystkich, którzy angażują się w rozwój wolontariatu w Krakowie.

Oto w jaki sposób można zgłaszać kandydatów:
1. Zapoznanie się z regulaminem konkursuotwiera się w nowej karcie
2. Przeczytanie i zaakceptowanie oświadczeniaotwiera się w nowej karcie. Oświadczenie należy podpisać i dołączyć do formularza online lub w wersji tradycyjnej.
3. Wypełnienie formularza zgłoszeniowegootwiera się w nowej karcie online lub pobranie pliku do drukuotwiera się w nowej karcie.

Jeśli wolicie Państwo złożyć zgłoszenie w wersji tradycyjnej, prosimy o pobranie i wydrukowanie powyższych dokumentów oraz dostarczenie ich do Centrum Obywatelskiego - ul. Reymonta 20.

Termin zgłaszania kandydatur:
Do 6 listopada 2023 roku włącznie.

Kapituła konkursowa wyłoni 6 laureatów, w tym 3 organizatorów wolontariatu oraz 3 wolontariuszy.

Zwycięzcy zostaną uhonorowani podczas uroczystej gali, która będzie zwieńczeniem tegorocznego Święta Organizacji Pozarządowych.

Dodatkowe informacje:
Jeśli mają Państwo pytania lub potrzebujecie więcej informacji, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: centrum@krafos.plotwiera się w nowej karcie lub telefonicznie: 669-528-381.

Dołącz do nas w dążeniu do lepszej przyszłości! Razem jesteśmy Liderami Wolontariatu!