poniedziałek, 14 grudnia 2015

Bezpłatne zajęcia edukacyjne dla szkół podstawowych z południowej Polski

Trwają zapisy na bezpłatne zajęcia edukacyjne organizowane w ramach 3. edycji akcji „Bezpieczniki TAURONA. Włącz dla dobra dziecka”. Nauczyciele ze szkół podstawowych z południowej Polski mogą zgłaszać swoje klasy do udziału w tej inicjatywie do 26 lutego 2016 r. Honorowy patronat nad programem sprawuje Rzecznik Praw Dziecka oraz Minister Edukacji Narodowej.
Dzięki tej inicjatywie dla chętnych klas z województwa małopolskiego, opolskiego, dolnośląskiego, śląskiego i podkarpackiego organizowane są bezpłatne zajęcia edukacyjne, których celem jest nauczanie dzieci bezpiecznego i racjonalnego korzystania z urządzeń zasilanych energią elektryczną oraz odpowiedniego zachowania w pobliżu infrastruktury energetycznej. To dobra okazja na to, aby przez zabawę i zastosowanie niestandardowych form edukacji przekazać najmłodszym wiedzę konieczną dla bezpiecznego funkcjonowania w dzisiejszym świecie.
Zajęcia projektowe są całkowicie bezpłatne. Aby wziąć w nich udział należy jedynie zgłosić klasę do programu. Rejestracji dokonać można do 26 lutego 2016 roku poprzez odpowiedni formularz udostępniony na stronie internetowej inicjatywy (kliknij TUTAJ). Realizacja specjalistycznych lekcji zaplanowana została na okres od 15 października 2015 r. do 17 czerwca 2016 r.

Więcej informacji na temat inicjatywy „Bezpieczniki TAURONA. Włącz dla dobra dziecka” znaleźć można na witrynie www.bezpiecznikitaurona.pl.