wtorek, 12 stycznia 2016

Ogólnopolski Dzień Informacyjny Programu Erasmus+

19 stycznia 2016 r. w Centrum Konferencyjnym PGE Narodowy w Warszawie odbędzie się Ogólnopolski Dzień Informacyjny Programu Erasmus+. W programie wydarzenia zapisanych zostało m.in. czternaście paneli tematycznych, spotkania z ekspertami Narodowej Agencji, konsultacje indywidualne oraz warsztaty eTwinningu.
Erasmus+ to program Unii Europejskiej w dziedzinie edukacji, szkoleń, młodzieży i sportu, zaplanowany na lata 2014-2020. W Polsce za jego realizację odpowiada Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji.
W ramach Akademii Erasmus+ w styczniu br. w Warszawie odbędzie się Ogólnopolski Dzień Informacyjny Programu. Takie spotkanie to doskonała okazja, żeby dowiedzieć się, jak funkcjonuje Erasmus+ i jakie są możliwości rozwiązywania problemów z nim związanych oraz aby podzielić się wątpliwościami z ekspertami Narodowej Agencji i znaleźć inspiracje do realizacji nowych projektów.

Stoliki eksperckie oraz punkty informacyjne programu Erasmus+ dostępne będą dla wszystkich zainteresowanych w godzinach 9.00-16.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbą miejsc na poszczególnych spotkaniach, wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Zapisów dokonywać można poprzez stronę programu - odpowiednie formularze rejestracyjne można znaleźćTUTAJ.