czwartek, 9 kwietnia 2015

Konkurs plastyczny "Słowacja - mały, piękny kraj"

Uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z Krakowa - całe klasy szkolne - zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym "Słowacja - mały, piękny kraj". Nagrodą główną jest całodniowy, grupowy bilet wstępu do Tatralandii oraz nocleg w Holiday Village Tatralandia wraz z kolacją i śniadaniem dla zwycięskiej klasy i jej 2 opiekunów!
Drugą nagrodą w konkursie jest z kolei całodniowy, grupowy bilet wstępu do Tatralandii dla klasy, która zajmie drugie miejsce na podium :).
Konkurs trwa od 1 kwietnia 2015 r. do 15 maja 2015 r. W pierwszym etapie uczniowie zgłaszanej klasy wykonują wspólnie jedną pracę plastyczną dotyczącą tematu konkursu - „Słowacja – mały, piękny kraj” - ma to być praca wykonana w dowolnej technice (w formie plakatu, afisza, gazetki ściennej, prezentacji zdjęć, itp.), w formacie o wymiarach 70 cm x 100 cm (wymiar brystolu). Gotową pracę konkursową należy sfotografować i zapisać w pliku w formacie .jpg (nie przekraczającym wielkości 1MB), a plik ze sfotografowaną pracą konkursową - przysłać wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową (załącznik nr 1 do regulaminu konkursu) drogą elektroniczną na adreskonkursy@cmjordan.krakow.pl do 30 kwietnia 2015 r., w temacie e-maila wpisując „Słowacja – mały, piękny kraj”.

W drugim etapie wszystkie nadesłane prace spełniające warunki konkursowe zostaną opublikowane na fanpejdżu Sponsora Konkursu - Tatralandii - w serwisie społecznościowym Facebook.pl (www.facebook.com/tatralandia.official). W dniach 6-15 maja 2015 r. na opublikowane na fanpejdżu prace konkursowe można będzie oddawać głosy - klikać przycisk "lubię to" lub "udostępnij" (jedno „polubienie” liczy się jako jeden „głos”, a jedno „udostępnienie” - 10 „głosów”).

Nagrodę główną zdobędzie klasa, której praca uzyska najwięcej głosów.
Szczegółowe warunki konkursu są opisane w zamieszczonym niżej regulaminie.

Organizator Konkursu: Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana w Krakowie

Sponsor Konkursu: TATRY MOUNTAIN RESORTS - właściciel marki TATRALANDIA

Patron Konkursu: Konsul Generalny Republiki Słowacji w Krakowie

Patron Medialny: Gazeta Krakowska

Regulamin konkursu do pobrania Karta zgłoszeniowa do pobrania