wtorek, 1 lutego 2022

WARSZTATY EUROPEJSKIE


Interesujesz się tym, co się dzieje w Unii Europejskiej? Nie jest Ci obojętne jak będzie wyglądać przyszłość Europy za kilkanaście lat? Weź udział w serii warsztatów online poświęconych tematyce europejskiej!W trakcie warsztatów online poszerzysz wiedzę o Unii Europejskiej i obecnych priorytetach KE, dowiesz się jakie możliwości daje UE młodym ludziom w zakresie staży bądź podjęcia pracy w instytucjach unijnych oraz poznasz pracowników instytucji unijnych, ekspertów zajmującymi się tematyką europejską, aktywistów i przedstawicieli sektora pozarządowego.

Jeśli weźmiesz udział przynajmniej w 12 z 15 warsztatów otrzymasz certyfikat wydany przez Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce. Ponadto, 3 najaktywniejsze osoby w trakcie całego cyklu warsztatów wezmą udział w wizycie studyjnej w Brukseli w 2022 roku (dokładny termin wizyty studyjnej zależy od sytuacji epidemiologicznej i przyjętego reżimu sanitarnego w instytucjach UE).

Inicjatywa skierowana jest do młodzieży (od 18 lat) i studentów zainteresowanych tematyką europejską.

Spotkania będą odbywać się na platformie Zoom w czwartki od 3 lutego 2022 roku i zakończą się w czerwcu 2022 roku. Udział jest całkowicie bezpłatny.

Zgłoś się już teraz, liczba miejsc ograniczona!

Rejestracja na Warsztaty Europejskie odbywa się poprzez formularz.