czwartek, 3 lutego 2022

Strona Europejskiego Roku MłodzieżNa platformie Europejskiego Portalu Młodzieżowego pojawiła się nowa sekcja poświęcona Europejskiemu Rokowi Młodzieży. Wejdź na stronę i dowiedz się, jakie atrakcje szykują dla młodych Komisja Europejska oraz Punkty Eurodesku!


Strona Europejskiego Roku Młodzieży to doskonałe miejsce do nauki, wymiany informacji oraz uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych w całej Europie!

Znajdziesz tam informacje o EuropejskimRoku Młodzieży 2022 oraz o tym, w jaki sposób UE wspiera młodych Europejczyków. Oprócz tego na interaktywnej mapie możesz wyszukać informacji o wydarzeniach organizowanych z okazji Europejskiego Roku Młodzieży w całej Europie.

W zakładce “Aktualności” publikowane będą najświeższe informacje o tematyce związanej z młodzieżą. Z kolei w zakładce “Głosy młodych Europejczyków” przeczytasz relacje młodych europejskich dziennikarzy oraz innych młodych ludzi z całej Europy, którzy będą się dzielić swoimi nadziejami i planami na przyszłość.

W przygotowaniu jest również podstrona poświęcona polityce młodzieżowej, na której publikowane będą informacje o działaniach podejmowanych przez UE z myślą o młodzieży.

Na stronie Europejskiego Roku Młodzieży regularnie pojawiać się będą nowe treści i wydarzenia, dlatego zachęcamy do jej częstego odwiedzania!