Karta Euro26

Europejska Karta Młodzieżowa EURO26 stwarza, od dwudziestu lat, nieograniczone możliwości poznawania świata i ludzi. Daje młodym Europejczykom uprzywilejowany dostęp do edukacji, kultury, sportu, rekreacji i turystyki. Honoruje ją 33 krajów na naszym kontynencie, gdzie skorzystamy z wielu tysięcy zniżek. Program zawarty w Karcie sprawia, że w ciągu całego roku, wtedy kiedy się uczymy, pracujemy, bawimy albo podróżujemy jesteśmy przez cały czas kompleksowo ubezpieczeni. Karta przeznaczona jest dla młodych ludzie w wieku 5 - 30 lat.

W naszej siedzibie (przy ul. Krupniczej 38) Karta Euro26 dostępna jest w następujących wersjach:
 • Euro26 STUDENT z polisą WORLD – koszt 74 zł - w sam raz dla obieżyświatów. Karta zawiera ubezpieczenie (KL, NNW, OC), które działa przez cały rok w Polsce i za granicą. Idealna gdy uprawiasz sporty amatorskie (poza narciarstwem, snowboardem, windsurfingiem i kitesurfingiem), wyjeżdżasz na wakacje, do pracy lub w celach edukacyjnych.
 • Euro26 STUDENT z polisą SPORT – koszt 137 zł - dla uprawiających sport. Polisa SPORT chroni Cię zawsze, gdy uprawiasz wyczynowo sport w ramach sekcji lub klubów sportowych, w trakcie ekspedycji oraz gdy uprawiasz tzw. sporty wysokiego ryzyka (np. narciarstwo, snowboard, windsurfing, kitesurfing, jazda konna, skoki spadochronowe, speleologia) - zarówno w Polsce jak i za granicą.
 • Euro26 STUDENT z polisą POLSKA – koszt 50 zł - ekonomiczne rozwiązanie. Karta zawiera ubezpieczenie działające przez cały rok, wyłącznie na terenie Polski. Najlepsza, gdy nie wyjeżdżasz za granicę.
 • Euro26 CLASSIC z polisą WORLD – koszt 74 zł - nie musisz być uczniem ani studentem. Karta zawiera ubezpieczenie (KL, NNW, OC), które działa przez cały rok w Polsce i za granicą. Idealna gdy uprawiasz sporty amatorskie (poza narciarstwem, snowboardem, windsurfingiem i kitesurfingiem), wyjeżdżasz na wakacje/urlop lub do pracy.
 • Euro26 CLASSIC z polisą SPORT – koszt 137 zł - dla uprawiających sport. Polisa SPORT daje Ci możliwość udziału w ekspedycjach, możliwość wyczynowego uprawiania sportów w ramach sekcji i klubów sportowych oraz sportów wysokiego ryzyka – zarówno w Polsce jak i za granicą.
 • Euro26 z polisą POLSKA SPORT– koszt 65 zł - ekonomiczne rozwiązanie dla uprawiających sport. Polisa SPORT daje Ci możliwość wyczynowego uprawiania sportów w ramach sekcji i klubów sportowych oraz sportów wysokiego ryzyka. Karta zawiera ubezpieczenie działające przez cały rok, wyłącznie na terenie Polski. Najlepsza, gdy nie wyjeżdżasz za granicę

WAŻNE!!!
Ubezpieczenie zawarte w Karcie Euro26 STUDENT z powodzeniem zastępuje typowe polisy oferowane w szkole lub na uczelni, a także dzięki funkcji "STUDENT ID" pomoże Ci potwierdzić Twój status ucznia lub studenta na całym świecie co daję możliwość korzystania z dodatkowych zniżek i specjalnych ofert dostępnych wyłącznie dla osób uczących się!

Wszystkie osoby, które wyrobią teraz Kartę EURO26 z pakietem ubezpieczeniowym WORLD lub SPORT otrzymają następujące usługi realizowane przez POLMED:
 • e-konsultację lekarską z wybranym specjalistą Polmed - w trakcie pobytu za granicą, niezwłocznie po wystąpieniu zdarzenia objętego ochroną ubezpieczeniową – bezpłatna porada polskiego lekarza specjalisty, tzw. e-konsultacja, za pośrednictwem sieci Internet - raz w roku. 
 • dwie wizyty u ortopedy lub chirurga po przyjeździe do Polski – bezpłatna porada specjalistyczna lekarza ortopedy - raz w roku
 • jedno RTG kończyny – raz w roku 

Dodatkowo wszyscy posiadacze Karty EURO26 mogą skorzystać z następujących zniżek w placówkach POLMED:
 • rabat 20 % na konsultacje lekarzy specjalistów, wykonane odpłatnie w placówce POLMED, 
 • rabat 40% na usługi laboratoryjne, wykonane w placówce POLMED, 
 • rabat 15% na usługi z zakresu RTG oraz USG, wykonane w placówce POLMED.

Jeżeli zdecydowałeś już, który wariant Karty najlepiej odpowiada Twoim potrzebom przygotuj swoje zdjęcie, dokument potwierdzający tożsamość, a w wersji STUDENT legitymację szkolną lub studencką i przyjdź do nas. Samo wyrobienie Karty zajmie parę minut - bez kolejek i zbędnych formalności. ZAPRASZAMY!