czwartek, 31 maja 2012

Małopolski Dzień Uczenia Się


Już 3 czerwca 2012 roku, w Krakowie odbędzie się II edycja Małopolskiego Dnia Uczenia się (MDU), w ramach którego równolegle w dwóch lokalizacjach: przy ulicy Bronowickiej 37 i Karpińskiego 22 organizowane będą bezpłatne warsztaty przeznaczone dla chętnych w każdym wieku. W programie imprezy znajdują się zajęcia kształtujące umiejętności zarówno biznesowe jak i artystyczne, miękkie i językowe. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie i limit miejsc, już teraz prowadzone są zapisy na wybrane warsztaty doskonalące.

Hasło przewodnie tegorocznej imprezy to „Graj, doświadczaj, działaj”, a idea, która przyświeca wydarzeniu to motyw gry. MDU 2012 organizowany jest pod patronatem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, przy współpracy z MindLab Games, Prolog, Engram, Helen Doron, Elearningowo.pl oraz HUMANEO, które w ramach imprezy organizuje:

* od 12:00 do 17:00 - prezentację działania Tablicy Interaktywnej i sposobów jej wykorzystana w środowisku szkolnym, z możliwością własnoręcznego sprawdzenia zalet tablicy SMART Board. Więcej informacji udziela Mariusz Patyna pod numerem 605 202 488     

* od 13:00 do 14:00 – egzaminy VCC Select Competences: Programy biurowe 
w administracji, w takcie których wszyscy chętni będą mogli sprawdzić swoją wiedzę
 
w zakresie obsługi edytorów tekstowych, systemu zarządzania bazą danych Ms Access 2007, wykorzystania arkuszy kalkulacyjnych, stosowanie technik animacji i multimediów przy tworzeniu grafiki biznesowej, a także pracę z wykorzystaniem Programu pocztowego – MS Outlook 2007. Szczegółowych informacji udziela Lidia Gołąb pod numerem
  722 158 619      ,

*  od 17:00 do 17:20 - szkolenie pn. „Super Nauczyciel – jak sprawić by dzieciom chciało się uczyć?” (Zajęcia prowadzone będą wraz z Europejskim Instytutem Edukacji Engram). Więcej informacji: instytut@euroengram.edu.pl lub 12 433 89 70      .
Szczegółowy program wszystkich warsztatów znajduje się na stronie: www.dniuczeniasie.pl